Fotelik 9-18kg. Pearl Playful Grey Maxi-Cosi
CENA: 999,00 zł
599,00 zł
 
zapytaj o ten produkt
poleć znajomemu
Opis produktu

Maxi Cosi Pearl stacjonarny fotelik dla maluchów o wadze od 9-18 kg. Dzięki zamontowaniu fotelika za pomocą bazy FamiliFix, dziecko podróżuje przodem do kierunku jazdy.

Usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika przebiega sprawnie, dzięki "chowającym się" szelkom uprzęży.
5-punktowe szelki, spinane centralnym zamkiem. Oznacza to, że jednocześnie dociągamy wszystkie ramiona pasów, co ułatwia w sprawne i prawidłowe zabezpieczenie dziecka w foteliku. Szelki barkowe z systemem „stey – open” sprawiają, że usadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika jest wygodne i nieskomplikowane. Byśmy za każdym razem mieli pewność, że szelki zostały odpowiednio dociągnięte, a tym samym dziecko zostało prawidłowo zabezpieczone w foteliku - Pearl wyposażony został we wskaźnik koloru ; po zapięciu szelek przyciągamy je do momentu, aż wskaźnik zmieni kolor na zielony.

Pearl posiada kilka możliwości zmiany pochylenia siedziska – odpowiednia do wieku dziecka lub sytuacji: na czas snu lub zabawy. Pearl "rośnie" wraz z malcem - gdy dziecko podrośnie, wystarczy podwyższyć zagłówek wybierając jedną z 6 pozycji odpowiednio do wzrostu dziecka. jednocześnie z wysokością zagłówka regulowana jest wysokość szelek barkowych, co zapewnia im prawidłowy przebieg.

Ochraniacze szelek są na stałe połączone z zagłówkiem, co daje gwarancję, że zawsze będą właściwie chronić ciało dziecka przed uciskiem lub otarciem.

Dostępne, dodatkowe akcesoria to: blat z zabawkami, pokrowiec frotte i uchwyt na drobiazgi.

Maxi Cosi,Pearl,fotelik,samochodowy,

Ostrzeżenie : Maxi-Cosi Pearl może być używany WYŁĄCZNIE w połączeniu z bazą Maxi-Cosi FamilyFix z IsoFix


Opinie o produkcie
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii
dodaj nową opinię
Sklepy internetowe cStore